Графіка і технічне забезпечення балету “Каприси”

Графіка і технічне забезпечення балету “Каприси”, LC.UA

Команда LC.UA взяла участь в технічному забезпеченні балету «Каприси», прем’єра якого відбулася 26 січня 2012 року в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т. Шевченка.
Балет на барвисту музику Нікколо Паганіні в оркестровці знаменитого українського композитора, диригента, художнього керівника Національної опери Мирослава Скорика поставив хореограф Віктор Литвинов. Він же разом з Мирославом Скориком та головним режисером Київського драматичного театру на Подолі Віталієм Малаховим написав оригінальний лібрето.
Спеціально для цієї балетної постановки, під керівництвом головного художника-постановника театру Марії Сергіївни Левитською, були створені 3D відео ефекти, які транслювалися синхронно з музичним рядом на кілька прозорих екранів. Складалося враження, що думки і почуття головних героїв матеріальні і кружляють разом з танцюристами.
Відеоінсталяція виконана спеціально для прозорих екранів, і програмний комплекс дозволив розширити беcтеневую зону, забезпечивши пряму і зворотні проекції використовуючи всього два відео проектора. Для поділу відео зображень на прозорих екранах і візуального збільшення сценічного простору застосовувалися так само непрозорі екрани.
Команда LC.UA здійснила весь творчий і виробничий цикл, починаючи з креативної ідеї створення 3D відео графіки і закінчуючи налагодженням і монтажем необхідного обладнання.
Потрапляючи на уявлення, глядач поринає в абсолютно новий сценічне простір, створений головним художником-постановником театру Марією Сергіївною Левитською і фахівцями LC.UA.