3D відеомапінг від LC.UA на премії “Муз-ТВ 2012”

3D відеомапінг від LC.UA на премії “Муз-ТВ 2012”, LC.UA

1 червня 2012 року в НСК «Олімпійський» в Москві пройшла церемонія нагородження 10-ї ювілейної премії «Муз-ТВ». Компанія LC.UA забезпечила технічну підтримку 3D мапінг на центральні елементи декорацій протягом більш ніж тригодинного шоу. Проекція відеоконтенту на дві арки, 33 метра довгою і 15 метрів заввишки кожна, здійснювалася за допомогою обладнання LC.UA і 16 проекторів. Предвізуалізація мапінг і настройка проекторів – LC.UA.

Наявність великої кількості камер, що використовувалися для ведення прямої трансляції церемонії, ускладнювало завдання і вимагало максимально точно розрахувати схему розміщення проекторів. Нам вдалося зробити так, що проекторів не видно в кадрі, але при цьому вони знаходяться в найбільш вигідному положенні з точки зору рівномірності і яскравості картинки.

Унікальність даного проекту в тому, що мапінг проводився на динамічні об’єкти. Контент проектувався на розсувні елементи арок в процесі їх руху. Розсування відбувалося по 7 напрямках (5 зрушень і 2 обертання).