PoleArtShow “80 днів до кінця світу”

PoleArtShow “80 днів до кінця світу”, LC.UA

16 листопада 2012 року відбулася прем’єра єдиного в світі PoleArt вистави «За 80 днів до кінця світу» за мотивами творів Жуля Верна.

Грандіозний танцювальний спектакль був поставлений в Київському Національному Академічному Театрі Оперети.

Всі стилі сучасних танців, циркові акробати, пів-Денсер, еквілібристи та гімнасти об’єдналися для участі в цьому унікальному спектаклі. Кожен номер – міні-спектакль, складова грандіозного дійства. Феєрія світла, авторське музичне супровід композитора Дмитра Саратського, двоярусна сцена з безліччю спецефектів, фантастичні декорації в стилі 4D, повітряна куля, що летить над залом для глядачів і турне по всіх країнах світу, істинний талант учасників, без сумніву, здивують, підкорять і захоплять київську публіку .

Компанія LC.UA здійснила розробку відео контенту для 8 епізодів, які проектувалися як віртуальних декорацій на 4 LED екрану, і забезпечила технічну підтримку проекту.

Відеопроекція здійснювалася за допомогою нашого програмного забезпечення та управління нею з світлового пульта AVOLITE, що забезпечило синхронізацію відео контенту та музичного ряду.

У виставі беруть участь найталановитіші артисти, представники різноманітних видів танцювального та циркового мистецтва України та світу, відібрані в ході професійного кастингу.

Режисер-хореограф вистави Олександр Лещенко. Сценарист Ліна Верес. Композитор Дмитро Саратський.
Творець вистави продюсерський центр «NewPeople production», що створює новий український шоу-бізнес, вільний від існуючих шаблонів.

PoleArtShow “80 днів до кінця світу”, LC.UA
PoleArtShow “80 днів до кінця світу”, LC.UA