LC.UA в 3D шоу-виставі «Різдвяний вальс»

7 січня 2014 року на території московського виставкового центру відбулася прем’єра першого в світі світломузичного театралізованого 3D-шоу вистави «Різдвяний вальс», створений компанією Sechenov.com. Різдвяна казка, що складається з віршів російських поетів, класичних і сучасних вальсів, балетних і циркових номерів, зібрала понад 20 тисяч глядачів на ВВЦ, а також аудиторію телеканалу «Москва 24». Підготовка уявлення зайняла … Read moreLC.UA в 3D шоу-виставі «Різдвяний вальс»

LC.UA на благодійному фестивалі «Купи слона»

15 листопада 2013 року в садибних дворі Державного музею А.С. Пушкіна в Москві відбувся благодійний фестиваль «Купи слона», організований фондом допомоги інсулінозалежним дітям і вагітним жінкам «Бути разом». Гості фестивалю стали першими глядачами вистави «Один прекрасний день», поставленого Алексеем Сеченовым за оригінальним сценарієм. У будівлі музею була побудована театральна сцена, декораціями вистави став динамічний відео … Read moreLC.UA на благодійному фестивалі «Купи слона»

Видеоинсталляции для оперы «Дон Карлос»

Продолжая сотрудничество c Национальным академическим театром оперы и балета, «Лайт Конверс» обеспечила ряд видеоинсталляций для постановки «Дон Карлос». Премьера новой постановки творения Джузеппе Верди на либретто Жозефа Мери и Камила дю Локля, написанного по мотивам одноименной драмы Фридриха Шиллера, состоялась в Киеве 6 апреля 2012 года. «Дон Карлос» снова появился в репертуаре театра после двадцатилетнего отсутствия и … Read moreВидеоинсталляции для оперы «Дон Карлос»

Графіка і технічне забезпечення балету «Каприси»

Команда LC.UA взяла участь в технічному забезпеченні балету «Каприси», прем’єра якого відбулася 26 січня 2012 року в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т. Шевченка. Балет на барвисту музику Нікколо Паганіні в оркестровці знаменитого українського композитора, диригента, художнього керівника Національної опери Мирослава Скорика поставив хореограф Віктор Литвинов. Він же разом з Мирославом Скориком … Read moreГрафіка і технічне забезпечення балету «Каприси»