Маппінг в готелі Інтерконтиненталь

Компанія LIGHTCONVERSE здійснила технічну підтримку світового шоу на приватному заході, проведеному в готелі Інтерконтиненталь. Фахівці компанії створили відео декорації і провели синхронізацію звуку та світла. Маппінг був реалізований на базі 3 відео-проекторів і сервера LIGHTCONVERSE SERVER STUDIO.

LC.UA на конференції Philip Morris Україна.

У січні 2013 року компанія Philip Morris провела конференцію в виставковому центрі КиївЕкспоПлаза. Творча група LC.UA розробила відеоконтент, який супроводжує офіційну частину конференції. Команда LC.UA забезпечувала видачу відеоконтенту з 5 проекторів і управління складної панорамної проекцією. Відеоконтент супроводжувався онлайн трансляцією з декількох відеокамер, які фіксують виступ окремих доповідачів. Управління відеоконтентом і синхронізація зі світловим обладнанням … Read moreLC.UA на конференції Philip Morris Україна.

LC.UA на відкритті Інтерпайп-сталь в Дніпропетровську.

4 жовтня 2012 року відбулося урочисте відкриття найбільшого приватного інвестиційного проекту — металургійного заводу Інтерпайп-сталь Интерпайп-сталь в Дніпропетровську. Наша команда здійснила технічну підтримку 3d маппінга на відкритті заводу. Маппінг проводився в двох окремих будівлях. У банкетному залі здійснювався 3d mapping на 4 стіни і потолок.Для реалізації використовувався LIGHTCONVERSE Server-Studio, який видавав відеосигнал на 10 проекторів. … Read moreLC.UA на відкритті Інтерпайп-сталь в Дніпропетровську.