Новорічне 3D шоу на фасаді театру опери і балету в Києві і Приморському бульварі в Одесі.

3d mapping Kiev Odessa image

З 22 грудня 2017 по 10 січня 2018 були реалізовані одночасно 2 проекти новорічного 3D шоу. Перший, вже традиційно, на фасаді Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка та другий на Приморському бульварі в Одесі. У реалізації даного проекту на стадії підготовки і запуску брали активну участь фахівці компанії LC.UA.

Новорічне 3D шоу на фасаді театру опери і балету.

3d маппинг шоу image

З 16 грудня 2016 по 15 січня 2017 компанією Mediatech був реалізований проект новорічного 3d маппинг шоу на фасаді Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка. У реалізації даного проекту на стадії підготовки і запуску брали активну участь фахівці компанії LC.UA.

Система Laser Radar-4 в Дубаї, ОАЕ

интерактивные технологии интерактивная детская комната image

Представляємо проект інтерактивної дитячої кімнати, в якому успішно реалізована система трекінг контролю на базі технології LC.UA Laser Radar-4. У дитячому парку WOW Kids Дубаї була створена інтерактивна дитяча кімната, де діти намалювавши рибку, морського коника або восьминога можуть пограти з ними в 27 метровому 3х мірному акваріумі.

LC.UA в мультимедійному музеї «FROM MONET TO KLIMT ART IN MOTION», г.Кёльн Німеччина

мультимедийный музей image

Команда LC.UA взяла участь в створенні мультимедійного музею «FROM MONET TO KLIMT ART IN MOTION»,г.Кёльн Німеччина. Фахівцями компанії був створений технічний проект для мультимедійного простору музею, а так же здійснена поставка L8 STUDIO SERVER, для видачі відео-контенту.

3D маппинг в Баку, Азербайджан

21 березня 2015 року в честь свята приходу весни Novruz Bayrami в Баку, Азербайджан був створений архітектурний 3D відео маппинг. Будівля Muzey Merkezi перетворилося в динамічну відео декорацію. Відео контент тематично був розділений на дві частини. Перша частина була присвячена святкуванню приходу весни з яскравими акцентами азербайджанських орнаментів, друга — що наближається перших Олімпійських Європейським … Read more3D маппинг в Баку, Азербайджан

LC.UA в мультимедійній виставці-музеї досягнень братів Кличко, м.Київ Україна

созданию мультимедийной выставке-музея image

Команда LC.UA здійснила повний цикл робіт зі створення мультимедійної выставке-музея достижений братьев Кличко, м.Київ Україна Команда LC.UA створила технічний проект зі створення мультимедійного музей і здійснила поставку обладнання: мультимедійних екранів, серверів, що забезпечують відео-видачу, світлове і звукове обладнання.

LC.UA на грандіозне відкриття універмагу «GRANDEZZA» Баку, Азербайджан

Архитектурный 3D маппинг

Архітектурний 3D маппинг був реалізований на базі LIGHTCONVERSE SERVER STUDIO. 11 жовтня 2014 року відбулося грандіозне відкриття брендових Універмагу «GRANDEZZA» в Баку, Азербайджан. На честь відкриття був підготовлений архітектурний відео маппинг на будівлю універмагу GRANDEZZA. Фахівці компанії LC.UA здійснили зведення проекторів і видачу відео контенту в найскладніших умовах — проектора знаходилися на відстані всього лише … Read moreLC.UA на грандіозне відкриття універмагу «GRANDEZZA» Баку, Азербайджан

LC.UA в 3D шоу-виставі «Різдвяний вальс»

7 січня 2014 року на території московського виставкового центру відбулася прем’єра першого в світі світломузичного театралізованого 3D-шоу вистави «Різдвяний вальс», створений компанією Sechenov.com. Різдвяна казка, що складається з віршів російських поетів, класичних і сучасних вальсів, балетних і циркових номерів, зібрала понад 20 тисяч глядачів на ВВЦ, а також аудиторію телеканалу «Москва 24». Підготовка уявлення зайняла … Read moreLC.UA в 3D шоу-виставі «Різдвяний вальс»

Маппінг в готелі Інтерконтиненталь

Компанія LIGHTCONVERSE здійснила технічну підтримку світового шоу на приватному заході, проведеному в готелі Інтерконтиненталь. Фахівці компанії створили відео декорації і провели синхронізацію звуку та світла. Маппінг був реалізований на базі 3 відео-проекторів і сервера LIGHTCONVERSE SERVER STUDIO.

LC.UA на благодійному фестивалі «Купи слона»

15 листопада 2013 року в садибних дворі Державного музею А.С. Пушкіна в Москві відбувся благодійний фестиваль «Купи слона», організований фондом допомоги інсулінозалежним дітям і вагітним жінкам «Бути разом». Гості фестивалю стали першими глядачами вистави «Один прекрасний день», поставленого Алексеем Сеченовым за оригінальним сценарієм. У будівлі музею була побудована театральна сцена, декораціями вистави став динамічний відео … Read moreLC.UA на благодійному фестивалі «Купи слона»